KÖZLEMÉNY!

A HIT gyülekezet néhány prominens tagja embert, és Istent nem tűrő szavakkal jelzett bennünket. Megnyitották szobánkat majd visszaéltek azzal,majd gyermekes, aljas módon lezárták.

A mi hitünk töretlen, és biztos!

Gyalázatos jött-ment vádaskodókkal, mint az Agapé-Istentisztelet szoba NEM foglalkozunk, elhatárolódunk az Agapé-Istentisztelettől ( új információink szerint TELJES MÉRTÉKBEN )   és a HIT gyülekezettől minden tekintetben!

A fent nevezett személyek nem kívánatosak nálunk.Újabb és újabb lehetőséget adva nekik,többszöri figyelmeztetések ellenére sem viselkedtek kultúráltan,ezzel megzavarva a szobában lévőket és az adott témát,amiről beszélgettünk.Ezért sajnálatos módon Öket némítással illetve autobábellel jutalmazzuk!

Természetesen értük is imádkozunk!

"Valának pedig hamis próféták is a nép között, a miképen ti köztetek is lesznek hamis tanítók, a kik veszedelmes eretnekségeket fognak becsempészni, és az Urat, a ki megváltotta őket, megtagadván, önmagokra hirtelen való veszedelmet hoznak."
2Pt 2,1