Sursum corda!

Az Egyház szobát azért alapítottuk,hogy segítséget nyújtson olyan emberek részére is,akik ha esetlegesen nem is hisznek semmilyen vallásban,még is könnyebb képet kaphasson a vallásról, az Egyházról. Célunk,hogy megismertessük a  vallást, Bibliát , Egyházi témákat olyan megvilágításból,hogy az ténylegesen érthető,érdekes, és figyelemfelkeltő legyen. A chaten nem kimondottan "papolni" akarunk. Tehát stílusunk sok esetben "ember baráti".Közöljük,hogy különböző megmérettetésekben nem veszünk részt. Nem azért vagyunk a chaten,hogy tudásunkat,mivoltunkat bizonyítsuk.Nem azért vagyunk a chaten,hogy büszkélkedjünk és magasabb színtű embereknek adjuk ki magunkat. Elég rossz példát láttam más Istentisztelettel kapcsolatos szobákban.Közöljük továbbá , hogy versenyezni sem vagyunk hajlandóak a különböző vallási szobákkal. Ugyanúgy tiszteletben tartjuk Őket is.A szoba nem rólunk szól,hanem azon emberekről,akik belépnek hozzánk.Mint ilyenkor szokás, illetve már előírás,nem minden esetben adjuk ki magunkat, utalok itt a multévi pap támadásra, ahol egy pap chaten kiadta magát egy embernek,majd sajnálatos módon, az az ember megkereste és ittas állapotban bántalmazta.Ezért érthető és logikus is,miért nem adjuk ki magunkat.Természetesen kivételek lehetnek.

A szobát   @Gertner atya@Boldogság Nővér@Gabriel atya és  @Keller atya vezeti.

A szoba rektorai :       Gertner atya    és    Keller atya

A szoba koordinátorai :

A szoba koordinátorai  hamarosan pontosabban meg lesznek határozva.

Köszönetet mondunk a regisztrált operátoroknak , kik segítettek a szoba regisztrálásában. Természetesen ez az infórmáció is a honlapon lesz amint aktualitást nyer.

A Gyalogló Chaten, bármely szoba közösség kérésére, és megkeresésére vállalunk Chat esküvői lebonyolítást.

Természetesen ez nem egy hivatalos eljárás!

Csak is a virtuális közösségeknek járó dolog. Szeressük egymást a világhálón is. legyünk korrektek és tisztességesek!

Várjuk megkereséseteket, vagy személyesen a Chaten, vagy e-mailban.

Lásd a kapcsolat menüpontnál a címet!